Dyrektor generalny, czyli seks, intryga i pieniądze.

K. N. Haner to pseudonim pisarki, Katarzyny Nowakowskiej, urodzonej w Ciechanowie w 1988 roku. Jest to jedna z aktualnie najbardziej znanych polskich autorek piszących książki, które zaliczyć można gatunków takich jak powieści erotyczne i mafijne romanse. Dyrektor Generalny to książka, która została wydana przez wydawnictwo ALE! będąca pierwszą częścią dwutomowej serii. Początkowo historia głównych bohaterów była publikowana na platformie Wattpad.

Premiera książki była bardzo udanym marketingowym zabiegom. Towarzyszyły jej liczne wywiady, spotkania czy banery, które promowały książkę na ulicach Warszawy. Powieść zbiera bardzo dobre opinie, a jej średnia ocen na jednym z najbardziej znanych portali, na których można zaopatrzyć się w książkę, wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.

Historia Olivii i Harry’ego

Powieść Dyrektor Generalny napisana przez K.N. Haner opowiada o losach dwójki bohaterów.

Olivia to młoda, piękna kobieta, która posiada bardzo duże ambicje zawodowe. Zajmuje się asystowaniem panu Bennettowi, prezesowi dużej firmy. Inaczej sprawa ma się w jej życiu prywatnym. Od długiego czasu nie może ułożyć swojego życia prywatnego. Jej pięcioletni związek to porażka, której nie umie odrzucić. Jej partner nie ma w planie szukania nowej pracy, jest na jej utrzymaniu i nie daje bohaterce tego, czego oczekuje ona od prawdziwej miłości.

Harry to wnuk prezesa firmy, który odchodzi na emeryturę ze względu na postępujące stadium choroby. To właśnie jego wnuk jest zapowiadany jako nowy prezes firmy. Tytułowy Dyrektor Generalny to właśnie Harry, którego celem po wakacyjnych wirażach jest rozkręcenie rodzinnego biznesu, a nie fantazyjne uczucie. Na samym początku może sprawiać wrażenie mężczyzny, który emanuje swoją oschłością i wręcz nienawidzi kobiet. 

Relacja dwójki głównych bohaterów na samym początku nie jest usłana różami. Dopiero wyjazd do urokliwego Paryża i wyjawienie tajemnicy Harry’ego, zmienia  postrzeganie bohaterów względem siebie. 

Zgodnie z opisem wydawcy, książka to “Romans, seks, pieniądze, intrygi – mieszanka wybuchowa!”