Zaklęte emocje w książce pt. “Dyrektor Generalny”

Naszpikowana emocjami książka pt. “Dyrektor generalny” autorstwa K. N. Haner

Książki autorstwa K. N. Haner naszpikowane są emocjami do granic możliwości. Nowe “dziecko” autorki pt. “Dyrektor generalny” to romans biurowy dwójki osób z jednej firmy. Autorka wie, jak przyciągnąć uwagę czytelnika. Oprócz ciekawego tytułu, tajemniczego opisu z tyłu książki oraz budzącej emocje okładki, rozpoczyna swoją opowieść z przytupem. W jaki sposób?

Pierwsze zdanie, to klucz do sukcesu

Pierwsze zdanie w książce jest kluczowe, bo musi przykuć uwagę. W “Dyrektorze generalnym”  jest nim siarczyste przekleństwo!

Kiedy zazwyczaj przeklinamy? Zazwyczaj wtedy, gdy nie radzimy sobie z daną sytuacją. Główna bohaterka Olivia znajduje się właśnie w takiej sytuacji. Spóźniona na firmowe spotkanie i nie radzi sobie z faktem, że zawiodła swojego szefa. Kiedy zdyszana wbiega do firmy i w pośpiechu łapie winę, to odlicza w głowie nieznośnie uciekające minuty. Tuż przed jej odjazdem na najwyższe piętro, drzwi windy ponownie się otwierają i pojawia się w nich młody, atrakcyjny mężczyzna.

Tajemnica spotkania dwóch osób w windzie

Jak wiadomo, to jeszcze nie koniec kolejnych złośliwości losu. Pech sprawia, że Olivia spóźni się jeszcze bardziej, bo winda nagle ulega awarii. Dwójka obcych sobie osób zostaje uwięziona na niewielkim metrażu. Co mogło wydarzyć się pomiędzy tą dwójką, skoro mężczyzna ma wobec niej dług wdzięczności, który musi spłacić?

Dzieło przypadku?

Oczywiście, że w książkach K. N. Haner nic nie jest dziełem przypadku. Szybko okazuje się, że tajemniczy mężczyzna z windy jest wnukiem szefa Olivii. I od tego momentu fabuła przyśpiesza lawinowo. Dowiadujemy się, że obecny szef Olivii odchodzi na emeryturę, a jego miejsce ma zająć  młody i atrakcyjny wnuk Harry. Głównej bohaterce decyzja szefa nie jest na rękę, z pewnych powodów.

Mimo iż Olivia spełnia się zawodowo i kocha swoją pracę, to niestety jej życie prywatne nie jest już takie kolorowe. Jej uczucie do chłopaka dawno się wypaliło, a na domiar złego musi go utrzymywać. Chłopak głównej bohaterki nie przejawia chęci znalezienia nowej pracy, za to woli spotkania z przyjaciółmi i miłosne uniesienia. Jaką decyzję podejmie Olivia, gdy na horyzoncie pojawił się tajemniczy mężczyzna?

Jaki będzie finał?

Autorka nie szczędzi czytelnikowi całej palety emocji, od miłości do nienawiści. Historia niejako zostaje urwana i zostawia Czytelnika z mnóstwem pytań. Jaki więc będzie finał? Tego Czytelnik musi doświadczyć na własnej skórze!